Naši farmári majú čo ukázať. My v redakcii časopisu Naše pole, ktorí sme s vami v intenzívnom styku, to vieme. Radi by sme to atraktívnou formou videí dali vedieť čo najširšiemu publiku. Veríme, že táto séria s názvom – Farmy, ktoré majú čo ukázať – si nájde svojich divákov.

  • Aj vy ste priaznivcom internetových videí?
  • Máte aj vy niečo zaujímavé a osobité na vašej farme?
  • Vyrábate produkty, o ktorých chcete, aby sa dozvedelo viac zákazníkov?

Ak ste si aspoň na jednu otázku odpovedali kladne, radi pomôžeme a zrealizujeme prezentačné video aj vám .

Kontaktujte nás na: [email protected]

Na tomto družstve sú moderné technológie cestou k zefektívneniu pestovania, ale aj ozdravenia pôdy a produkcie. Aby si vychovali kvalitných pracovníkov, intenzívne spolupracujú na duálnom vzdelávaní. Budúcnosť vidia aj vo finalizovaní vypestovaných plodín.

To čo robí farmu Pónya a syn zaujímavou a výnimočnou je, že sa neuspokojili s klasickými poľnými plodinami, ale pustili sa aj do sadovníctva. Ale nie hocijakého. Vybrali si netradičné druhy. Čiernu bazu a višne.

PD Sokolce sú veľký a významný poľnohospodársky podnik. Vďaka nemu značná časť juho-východnej časti Žitného ostrova plní funkciu, na ktorú si ju vybrali naši predkovia. Tunajšia úrodná pôda sa obrába už tisícročia a vždy poskytovala bohatý zdroj kvalitných potravín. V tom pokračuje aj tento podnik. Darí sa im to robiť tak, že pohľad na územie, na ktorom hospodária, poteší aj oko.

Rodina Francisciovcov z obce Košúty v Galantskom okrese začala samostatne farmárčiť ako jedna z prvých na Slovensku. Dnes sú prosperujúcou firmou, aj vďaka realizácii zaujímavých nápadov.